جمعه, 22 فروردين 1399


نظرسنجی از شهروندان

به نظر شما همشهریان گرامی شهرداری طاقانک در مدت فعالیت خود تا چه حد در خدمت رسانی به شهروندان موفق بوده است؟

آمار بازدید

امروز20
دیروز56
این هفته217
این ماه413
مجموع57322
Fri 10 Apr 2020 06:27

سخن شورا

Top of Form

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمدا و آله طاهرین(ص)

خدواند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که افتخار خدمتگزاری شما مردم خوب ، شریف ، مومن و ولائی شهر طاقانک را به ما اعضای شورای اسلامی شهر کرامت فرمود . خدمت همه همشهریان عزیز و ارجمند سلام عرض نموده ، و از اینکه به اینجانبان اعتماد نموده و ما را بعنوان خدمتگزار خود برگزیده اید صمیمانه تقدیر و تشکر می نمائیم . یقینا توفیق خدمت به شما عزیزان موهبتی اللهی و فرصتی بسیار مغتنم است برای انجام وظیفه و جلب رضایت حضرت پروردگار که امیدواریم با دعای خیر شما خوبان و عنایات حضرت حق و توجهات ائمه معصومین (ع) خاصه امام عصر (عج) بتوانیم قدمی هر چند ناچیز در زمینه پیشرفت و عمران و آبادانی همه جانبه و متوازن شهر برداشته و دین خود را به خداوند سبحان و شما مردم باصفا و بزرگوار ادا کنیم .

همانگونه که استحضار دارید شوراها حلقه واسط بین مردم و مسئولین هستند و بر اساس شرح وظایفی که قانون برای آنان تعیین و تصریح نموده است ، وظیفه دارند مسائل ، مشکلات ، کمبود ها و کاستی های شهر را احصاء و اولویت بندی نموده و به مقامات مسئول و مربوط انعکاس دهند و از طرف دیگر تصمیمات ، برنامه ها ، راهکارها و پاسخ ها و اقدامات عملی مسئولین را به اطلاع مردم شریف برسانند . بر این اساس و برای تکمیل اقدامات خوب و ارزشمندی که اعضای محترم شوراهای دوره های پیشین پیگیری و انجام داده اند ، اینجانبان اعضای شورای اسلامی دوره پنجم نیز تمام توان و تلاش خود را بکار بسته ایم که موانع و مشکلات را یکی پس از دیگری مرتفع و بستر و امکانات لازم را برای رشد و توسعه و پیشرفت همه جانبه شهر و تامین رفاه بیشتر برای شهروندان عزیز مهیا نمائیم لیکن چنانکه می دانید مسائل و مشکلات و کمبودها و نارسائی ها بسیار زیاد و امکانات و منابع محدود است مع الوصف ماتکالیف و وظایف خود را با جدیت و انگیزه و دلگرمی لازم انجام خواهیم داد تا ان شاء الله این عمل به تکلیف منتج به نتایج مطلوب و مورد انتظار شود .

اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر طاقانک هیچگاه خود را همه فن حریف و مصون از خطا و بی نیاز از ارشاد و مساعدت دیگران ندانسته بلکه همواره اعتقاد به این داریم که پیشبرد امورات شهر و نیل به اهداف مورد نظر در گرو هم اندیشی ، هم افزائی و بهره گیری از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده و راهگشای همه شهروندان بطور اعم و نخبگان و اساتید و صاحب نظران بطور اخص می باشد بر این اساس و با توجه به اینکه شورا بدون پشتوانه مردمی هرگز نخواهد توانست کمترین توفیق و اثرگذاری را داشته باشند ، انتظار داریم ما را نصیحت و راهنمائی نموده و اشکالات و ایرادات کارمان را به ماگوشزد نمائید تا بتوانیم با استفاده از نظرات ارشادی شما عزیزان و خرد جمعی ، وظایف خود را به نحو بهتر و مطلوبتر انجام دهیم .

در پایان مراتب سپاس و قدردانی خود را از شهردار محترم و کارکنان خدوم شهرداری و تمام کسانی که به طرق مختلف با این شورا همکاری و همراهی دارند اعلام و توفیقات روز افزون همگان را از خدواند بزرگ مسئلت می نمائیم .

 

ارادتمند مردم خوب شهر طاقانک

اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر طاقانک

بازدید 532 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در درباره طاقانک

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نقشه شهر

 
© تمام حقوق مادي و معنوي اين وب سايت محفوظ و متعلق به شهرداری طاقانک ميباشد |taghanak-sh.ir © 2017 | طراح و پشتیبان سایت "شرکت عصر داده ویستا "